Yıldız Buluşmaları / Meetings

turkiyedemimarlik-142x150

Meetings and exhibitions bringing together Turkish and world architects.

Katılımcılar / Participants

1999

Üstün Alsaç
Kaya Arıkoğlu
Emre Arolat
Aydan Balamir
Cengiz Bektaş
Çınar Bilgin
Erbil Coşkuner
Başak Dağgülü
Yüksel Demir
Ahmet Eyüce
Murat Germen
Ersen Gürsel
Mine İnceoğlu
Necati İnceoğlu
Merih Karaaslan
Haydar Karabey
Adnan Kazmaoğlu
Hasan Özbay
Ahmet Özgüner
Nevzat Sayın
Murat Soygeniş
Sema Soygeniş
Murat Tabanlıoğlu
Uğur Tanyeli
Seda Tönük
Gürhan Tümer
Han Tümertekin
Serpil Tanker
Murat Uluğ
Atilla Yücel

2001
Cemil Açıkkol
Üstün Alsaç
Kaya Arıkoğlu
Gökhan Avcıoğlu
Harun Batırbaygil
Cengiz Bektaş
Aydın Boysan
Başak Dağgülü
Emre Ergül
Özen Eyüce
Sinan Genim
Murat Germen
Şebnem Hoşkara
Umut İnan
Arda İnceoğlu
Ebru Kantaşı
Hakkı Önel
Aslı Özbay
Barbaros Sağdıç
Zafer Sağdıç
Murat Soygeniş
Sema Soygeniş
Bora Soykut
Zeki Şerifoğlu
Uğur Tanyeli
Necdet Teymur
Gürhan Tümer
Han Tümertekin
Ayhan Usta
Tatsuya Yamamoto
Ferhan Yürekli
Hülya Yürekli

2004
Üstün Alsaç
Kaya Arıkoğlu
Emre Arolat
Harun Batırbaygil
Cengiz Bektaş
Hasan Çalışlar
Can Çinici
Durmuş Dilekçi
Boran Ekinci
Murat Germen
Şengül Öymen Gür
Mehmet Kütükçüoğlu
Ender Özışık
Barbaros Sağdıç
Murat Soygeniş
Melkan Gürsel Tabanlıoğlu
Murat Tabanlıoğlu
Uğur Tanyeli
Seda Tönük
Emir Uras
Atilla Yücel

2006 Toplantılar / Meetings

Adana
Kadir Ateşok
Güniz Baykam
Fethi Dağlık
Odil Eraslan
Oğuz Ergeç
Hakkı Önel
Ahmet Türker
Mustafa Yeğin
Zeki Yüzüak

Konya
Havva Alkan Bala
İbrahim Bakır
Kerim Çınar
Nuri Dülgerler
Mustafa İncesakal
Hakkı Önel

Edirne
Ali Akın
Emre Aysu
Nevnihal Erdoğan
Ali Erol
Ali Kaner
Burhan Satıcı
Ümit Sirel
Taner Tuna
Hasan Turhan
Abdurrahman Yördem

Trabzon
Ramiz Abdürrahimoğlu
Fikri Aktan
Harun Batırbaygil
Nejdet Kırhan
Gürol Ömeroğlu
Ayhan Usta
Gülay Usta
Serbülent Vural

Eskişehir
Tansu Acımert
Serdar Aşut
Yüksel Aytemiz
Mehmet Gürel
Halit Halaç

Bursa
Ahmet Vefik Alp
Emre Arolat
Selçuk Baz
Hamdi Dostoğlu
Neslihan Dostoğlu
Didem Durakbaşa
Özgür Ediz
Seçkin Kutucu
Murat Soygeniş
Uğur Tanyeli
Seda Tönük
Ayhan Usta
Ebru Yılmaz

2006 Sergiler / Exhibitions

Steve Badanes
Alberto Campo Baeza
Cengiz Bektaş
Kerem Erginoğlu – Hasan Çalışlar
Carlos Ferrater
Greg Lynn
Eric Owen Moss
Şevki Pekin
Sema – Murat Soygeniş
Melkan – Murat Tabanlıoğlu
Emir Uras – Durmuş Dilekçi
Şevki Vanlı

2006 Kitaplar / Books
Süha Özkan
Murat Soygeniş

Sponsorlar / Sponsors
Betonart
Birsen Yayınevi
Çanakkale Seramik
Çimstone
Kalebodur
Kalekim
Kaleterasit
Kirschbaum
Koleksiyon
Tasarım Yayın Grubu
yapi.com.tr

Konsept / Concept

Murat Soygeniş
Uğur Tanyeli

Düzenleme / Organization

Fulya Akipek
Canan Akoğlu
Emre Aysu
Harun Batırbaygil
Candan Çınar Çıtak
Başak Dağgülü
Necati İnceoğlu
Elif Kendir
Murat Soygeniş
Uğur Tanyeli
Seda Tönük
Tuğrul Yazar

Mekan Sponsorları / Venue Sponsors
Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü / YTU Rectorate
Yapı Endüstri Merkezi / Building Information Center
Robert Kolej Mezunlar Derneği / Alumni Association of Robert College
Adana Büyükşehir Belediyesi / Metropolitan Municipality
Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi / School of Engineering and Architecture
Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi / School of Engineering and Architecture
Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi / Technical University School of Architecture
Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi / School of Engineering and Architecture
Uludağ Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi / School of Engineering and Architecture

Advertisements